PETHELP

Czy Wasze ukochane zwierzątko może zachorować? Niestety tak. Czy jest sposób, żeby w tej trudnej chwili zapewnić swojemu pupilowi doskonałą opiekę, a sobie komfort, wynikający z faktu, że zwierzak otrzyma to co najlepsze? TAK ! PETHELP !
PETHELP to nic innego jak pakiety medyczne dla zwierząt. Pakiet obejmuje określone usługi weterynaryjne, z których można korzystać przez czas aktywności pakietu, czyli przez 12 miesięcy. Dodatkowo zyskujecie rabaty na zakupy w różnych sklepach dla zwierząt. Do wyboru są cztery opcje: pakiet STANDARD, pakiet PREMIUM, pakiet PLATINUM i pakiet VIP. Pakiety różnią się rodzajem usług, dlatego warto przyjrzeć się im bliżej i wybrać ten, który będzie dla nas i naszego psa czy kota najbardziej korzystny.

W ramach pakietów otrzymuje się m.in. profilaktyczny przegląd zdrowia, wizyty w przychodni weterynaryjnej w przypadku choroby zwierzęcia, wizyty kontrolne, czipowanie, szczepienia, badania laboratoryjne czy małe zabiegi kosmetyczne takie jak obcinanie pazurów. Ale PETHELP oferuje znacznie więcej. Im większy pakiet, tym więcej bonusów. Dodatkowe korzyści przewidziano też dla psów adoptowanych. Warto zapoznać się ze szczegółami na stronie www.pethelp.pl.

Ile to kosztuje?

Ceny pakietów medycznych dla zwierząt zaczynają się już od 39 zł. Za pakiety można płacić miesięcznie w dwunastu ratach. Można też zapłacić za cały rok z góry i wtedy uzyskać 5% rabat. Umowę zawiera się na okres 12 miesięcy. Aktywacja usług powinna nastąpić w ciągu 24 godzin.

Jeśli ktoś nie potrzebuje rocznego pakietu, to może skorzystać też z innej opcji – z krótszą umową zawieraną na 3 lub 6 miesięcy. Krótkoterminowe pakiety można dostosować do potrzeb i etapu życia zwierzaka. Dostępny jest między innymi: pakiet JUNIOR, pakiet DIAGNOSTYCZNY i pakiet PROFILAKTYCZNY.

Gdzie można skorzystać z pakietów medycznych?

Pakiet PETHELP można wykorzystać na terenie całej Polski w placówkach weterynaryjnych współpracujących z programem. Ich wykaz można znaleźć na stronie www.pethelp.pl. To duże udogodnienie, bo kiedy będzie konieczność odwiedzenia weterynarza np. podczas urlopu, to można to zrobić korzystając z pakietu medycznego.

Ogromną zaletą pakietów jest również brak ograniczeń wiekowych zwierząt. Pakiet można wykupić w dowolnym momencie życia psa lub kota. Ochroną zatem można objąć zarówno szczeniaka, jak i psiego czy kociego seniora. Nie ma też znaczenia rasa czy pochodzenie zwierzęcia. W razie dodatkowych pytań warto skontaktować się z PETHELP. Pracujący tam zespół pomoże Wam wybrać właściwy pakiet i zaproponuje korzystne rozwiązania.